Prodej pozemku Zahrady, 1 189 m²

Strážnice 1 310 000 Kč (za nemovitost)
Cena za nemovitost je uvedena včetně provize RK. Financování zajistíme.

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v okrajové části města Strážnice, k.ú. Strážnice na Moravě. Tento pozemek o celkové výměře 1 189 m2 má pravidelný obdélníkový tvar (délka cca 77/82 m, šířka cca 15,30 m). V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost. Jedná se o rovinatý, udržovaný pozemek s příjezdovou cestou. Pozemek je ideální i jako investice do budoucnosti.
Strážnice je město v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 15 km severovýchodně od Hodonína, na levém břehu říčky Veličky poblíž jejího ústí do Moravy. Je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. 

Prodej pozemku Bydlení, 917 m²

Ketkovice 2 200 000 Kč (za nemovitost)
Cena za nemovitost je uvedena včetně provize RK. Financování zajistíme.

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v klidné části obce Ketkovice. Tento rovinatý pozemek o celkové výměře 917 m2 se nachází v blízkosti zástavby rodinných domů. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen pro výstavbu rodinného typu.
Pozemek lze napojit na inženýrské sítě – kanalizace, obecní vodovod, elektřina. K pozemku vede asfaltová komunikace.
Vizualizace v inzerci Vám nejlépe napoví, jak by mohl být pozemek do budoucna využíván.
Ketkovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se na západním okraji okresu, 20 km západně od Brna a 7 km severozápadně od Oslavan. Je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních měst a obcí. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost. Zhruba 3 km jihozápadně od obce je zřícenina hradu Levnov, přímo pod hradní skálou se nachází Ketkovický mlýn. V okolí je dále národní přírodní rezervace údolí Oslavy a Chvojnice.

Prodej pozemku Zahrady, 780 m²

Konopiska, Bosonohy, Brno 2 999 000 Kč (za nemovitost)
Cena za nemovitost je uvedena včetně provize RK. Financování zajistíme.

Exkluzivně Vám nabízíme zahradu v žádané městské části Brno - Bosonohy. Tento pozemek o celkové výměře 780 m2 se nachází v klidné části a má pravidelný obdélníkový tvar (délka cca 148 m, šířka cca 6,5 m). V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako orná půda (752 m2) a zastavěná plocha (28 m2).
Na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou, na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě.
Součástí pozemku je zděná garáž s připojením na elektřinu. K pozemku vede asfaltová komunikace.
Brno - Bosonohy je městská část na jihozápadě statutárního města Brna. Je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost.

2024  © Radovan Mrkus 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!